Microsoft Access 2019

Główne funkcje i cechy programu

Microsoft Access 2019 jest bazą danych firmy Microsoft. Program jest w stanie pomóc w tworzeniu i uczestniczeniu w bazach danych. Umożliwia przechowywanie, edytowanie i przeglądanie informacji. Użytkownik może tworzyć formularze i raporty przy użyciu szerokiej gamy narzędzi oferowanych przez Microsoft. Program umożliwia tworzenie relacji między danymi, a także umożliwia tworzenie makr i kodów VBA do wykonywania zadań automatycznych.

Jak go obsługiwać?

Microsoft Access 2019 udostępnia wiele narzędzi, aby pomóc w obsłudze programu. Użytkownik może korzystać z szablonów, aby szybko i łatwo tworzyć bazy danych. Microsoft Access oferuje również szereg tutoriali i przewodników obsługi, które pomogą w lepszym zrozumieniu programu. Użytkownik może również znaleźć bogate źródło informacji dotyczących obsługi programu w internecie.

Obsługiwany system operacyjny

Microsoft Access 2019 jest kompatybilny z systemem operacyjnym Microsoft Windows 7 lub nowszym. Program może być również uruchomiony na systemie Mac OS X w wersji 10.10 lub nowszej z zainstalowaną aplikacją Microsoft Office.

Producent

Microsoft Access 2019 jest produktem firmy Microsoft. Firma Microsoft jest jedną z najbardziej znanych i cenionych firm na rynku oprogramowania komputerowego. Firma Microsoft została założona w 1975 roku przez Billa Gatesa i Paula Allena.

Licencja

Microsoft Access 2019 jest programem wydanym w ramach licencji komercyjnej. Oznacza to, że program może być używany przez firmę lub osobę prywatną w celach komercyjnych lub niekomercyjnych. W przypadku użytkowników osobistych program jest dostępny jako część subskrypcji Office 365 lub jako oddzielny produkt do zakupu.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,