Free Virtual Keyboard


Główne Funkcje i Cechy Programu

Free Virtual Keyboard jest to bezpłatny, lekki program stworzony z myślą o osobach, którym zależy na wygodnym i szybkim sposobie wprowadzania tekstu na urządzeniach z systemem Windows. Program udostępnia szeroki zakres opcji konfiguracji, które oferują użytkownikom pełną elastyczność i precyzję, taką jak dostosowywanie rozmiaru klawiatury, dostęp do funkcji specjalnych, dostosowywanie wyglądu, wyłączanie sugerowanych i poprawianych słów oraz wiele innych.

Jak Go Obsługiwać

Free Virtual Keyboard jest w pełni intuicyjny w obsłudze. Użytkownik może wybrać, jakie akcje ma wykonać po naciśnięciu na pojedynczą klawisza, a także napisać skrypty, które automatycznie wykonują określone działania po wciśnięciu wybranego klawisza. Program umożliwia nawet tworzenie przycisków, które działają jak przyciski funkcyjne, szybkie wybieranie skrótów i używanie skrótów klawiaturowych.

Obsługiwany System Operacyjny

Free Virtual Keyboard jest kompatybilny z systemem Windows XP SP3 w wersji 32-bitowej i 64-bitowej, a także z systemami Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10.

Producent

Free Virtual Keyboard jest produktem firmy Comfort Software Group.

Licencja

Free Virtual Keyboard jest darmowym programem na licencji freeware. Oznacza to, że użytkownicy mogą korzystać z programu do dowolnego celu bez opłat.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,