Virtual CD-ROM Control Panel

.

Główne funkcje i cechy programu Virtual CD-ROM Control Panel

Program Virtual CD-ROM Control Panel pozwala użytkownikom tworzyć wirtualny dysk CD-ROM w systemie Windows poprzez przypięcie pliku ISO, który można przeglądać, instalować i uruchamiać z poziomu systemu operacyjnego. Program zapewnia wsparcie dla wielu plików wirtualnych CD-ROM, w tym nakładki pamięci masowej, dysków RAM i pliki ISO. Zawiera także szereg skutecznych narzędzi do bezpiecznego udostępniania, odinstalowywania i tworzenia wirtualnych dysków CD-ROM.

Jak obsługiwać Virtual CD-ROM Control Panel

Aby zacząć korzystać z programu Virtual CD-ROM Control Panel, należy zainstalować go na komputerze. Następnie można przeglądać, tworzyć, udostępniać, odinstalowywać i instalować dowolny plik ISO lub inny wirtualny dysk CD-ROM za pośrednictwem panelu sterowania programu.

Obsługiwany system operacyjny

Program Virtual CD-ROM Control Panel jest dostępny dla użytkowników systemów operacyjnych Windows, w tym Windows 98, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Windows 8.

Producent

Program Virtual CD-ROM Control Panel został wyprodukowany przez firmę FarStone Technology Inc.

Licencja

Program Virtual CD-ROM Control Panel jest dostępny w wersji dla użytkowników domowych i jest licencjonowany na podstawie licencji użytkownika końcowego.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,