Free Scan to PDF

Główne funkcje i cechy programu Free Scan to PDF

Free Scan to PDF to wyjątkowy program do skanowania, oferujący użytkownikom możliwość przesyłania skanów do formatu PDF. Program umożliwia użytkownikom nie tylko skanowanie dokumentów, ale także przetwarzanie skanów, edycję, konwersję i drukowanie dokumentów. Program posiada również szereg przydatnych i zaawansowanych funkcji takich jak optymalizacja skanów, automatyczne wyrównywanie, filtrowanie czarno-białe i kolorowe, dostosowywanie jakości i wielkości skanowanych plików oraz dostosowywanie marginesów.

Jak obsługiwać program Free Scan to PDF?

Obsługa programu Free Scan to PDF jest stosunkowo prosta. Użytkownicy mogą wybrać, co skanować, w tym zdjęcia, dokumenty, pliki tekstowe, a nawet większość obrazów cyfrowych. Po wybraniu plików do skanowania, użytkownicy mogą użyć opcji przeglądarki, aby dostosować parametry skanowania, takie jak rozdzielczość, kontrast, jasność, gamma i wiele innych. Użytkownicy mogą również wybrać opcje zaawansowane, aby zoptymalizować jakość skanowanych dokumentów i zapisać je automatycznie w plikach PDF.

Obsługiwany system operacyjny Free Scan to PDF

Free Scan to PDF jest przeznaczony do użycia na systemach operacyjnych Windows, w wersjach XP, Vista, 7, 8 i 10. Program jest kompatybilny z popularnymi dystrybucjami Linux i Mac OS X, chociaż niektóre funkcje, takie jak optymalizacja skanów, mogą nie być dostępne.

ProducentFree Scan to PDF

Producentem oprogramowania Free Scan to PDF jest firma Wondershare Software Co., Ltd., założona w 2003 roku. Firma jest znana z produkcji narzędzi do obsługi multimediów, edytora tekstu, przeglądarki internetowej, odtwarzacza wideo i innych zaawansowanych aplikacji.

Licencja Free Scan to PDF

Free Scan to PDF jest darmowym programem, który można ściągnąć i używać bez jakichkolwiek opłat. Firma Wondershare oferuje również wersje premium, które oferują dodatkowe funkcje i usługi, takie jak wsparcie techniczne i dostęp do wersji z wartością dodaną.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,