FM Antivirus

Główne funkcje i cechy programu FM Antivirus

FM Antivirus to silny program antywirusowy stworzony do ochrony systemu przed potencjalnie niebezpiecznymi programami. Posiada szereg różnych funkcji, wśród których znajdują się między innymi chronienie w czasie rzeczywistym, wykrywanie i usuwanie szkodliwych programów, okresowe skanowanie systemu i automatyczne aktualizacje. Dostarcza również wsparcia i zabezpiecza system przed programami typu phishing, złośliwym oprogramowaniem, spamem i innymi potencjalnymi zagrożeniami.

Jak obsługiwać FM Antivirus?

FM Antivirus jest prosty w obsłudze, dzięki czemu jego instalacja i konfiguracja nie wymaga wiele wysiłku. Można go szybko zainstalować, skonfigurować i wykonać skanowanie całego systemu. Istnieje również możliwość dostosowania ustawień programu, takich jak okresowe skanowanie, automatyczne aktualizacje, wykrywanie złośliwego oprogramowania i inne, na podstawie własnych preferencji.

Obsługiwany system operacyjny

FM Antivirus jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 10, 8, 7, Vista i XP.

Producent

FM Antivirus jest programem opracowanym przez firmę CyberFM i oferuje wiodące na rynku funkcje antywirusowe.

Licencja

FM Antivirus jest dostępny jako darmowy program, w wersji demonstracyjnej lub jako subskrypcja opłacana przez użytkownika, która posiada dodatkowe funkcje i dostarcza pełnej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,