Baidu Antivirus

.

Główne funkcje i cechy programu

Baidu Antivirus to bezpłatna antywirusowa aplikacja, która zapewnia zaawansowane funkcje zabezpieczeń dla systemu Windows. Program oferuje szybką i skuteczną ochronę przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, phishingiem oraz innymi potencjalnymi zagrożeniami. Baidu Antivirus oferuje również skanowanie w czasie rzeczywistym i wykrywa i blokuje szkodliwe programy. Oprócz tego program umożliwia automatyczne aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu jest zawsze zaktualizowany.

Jak go obsługiwać

Baidu Antivirus jest łatwy w obsłudze i zapewnia wiele możliwości konfiguracji. Aby go skonfigurować, należy pobrać i zainstalować oprogramowanie, a następnie przeprowadzić skanowanie systemu. Można również przeglądać i usuwać wykryte zagrożenia jednym kliknięciem. Program oferuje również opcję wykonywania okresowych skanów, a także opcję skanowania w czasie rzeczywistym.

Obsługiwany system operacyjny

Baidu Antivirus jest dostępny na platformę Windows i korzysta z najnowszych narzędzi do skanowania i wykrywania wirusów, aby zapewnić najlepszą ochronę użytkownikom.

Producent

Baidu Antivirus jest produktem firmy Baidu, chińskiego dostawcy multimediów. Firma specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu produktów z zakresu informatyki i technologii dla użytkowników na całym świecie.

Licencja

Baidu Antivirus jest programem bezpłatnym i dostępnym w wersji freemium. Program jest objęty licencją Baidu, która określa warunki użytkowania oprogramowania.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,