Driver Sweeper


Główne funkcje i cechy programu

Driver Sweeper to wielofunkcyjne narzędzie do przeprowadzania kompleksowego czyszczenia systemu operacyjnego z pozostałości po sterownikach. Driver Sweeper sprawdza wszystkie miejsca w systemie, w których mogą zostać zainstalowane sterowniki i usuwa je. Narzędzie jest zgodne z wieloma systemami operacyjnymi i oferuje bezpieczną i zarazem szybką metodę czyszczenia sterowników.

Jak go obsługiwać

Driver Sweeper jest bardzo łatwy w obsłudze. Użytkownik musi wybrać typ sterowników, które chce usunąć, po czym kliknąć przycisk 'Analizuj’, aby sprawdzić czy w systemie znajdują się nieużywane sterowniki. Następnie użytkownik musi kliknąć przycisk 'Czyść’, co spowoduje usunięcie wszystkich wybranych sterowników. Po usunięciu sterowników zaleca się zresetowanie systemu.

Obsługiwany system operacyjny

Driver Sweeper obsługuje Windows XP, Vista, 7 i 8 oraz systemy MS DOS.

Producent

Driver Sweeper jest produktem firmy Phyxion.

Licencja

Driver Sweeper jest darmowy do użytku domowego.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,