Disk Cleaner – czyszczenia plików tymczasowych, cache i historii programów

Disk Cleaner to mały 1MB program do czyszczenia plików tymczasowe, cache i historii z różnych programów na lokalnym komputerze PC pracującym pod systemem Windows.

Disk Cleaner to darmowe narzędzie do szybkiego i łatwego czyszczenia dysku twardego z plików tymczasowych, takich jak te w systemie folderze plików tymczasowych, Internet Explorer Cache i folderów Cookies i Kosza. Jest bardzo łatwy w użyciu: wybierz elementy, które chcesz wyczyścić, nacisnąć przycisk CLEAN, i gotowe! Pomimo łatwości użytkowania, extendibility przez wtyczek, które w rzeczywistości są po prostu zwykłymi plikami tekstowymi, sprawi że Disk Cleaner może być również wykorzystywany przez zaawansowanych użytkowników do czyszczenia konkretnych przedmiotów.

disc-cleaner-1

disc-cleaner

 

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,