ChomikBox

Główne funkcje i cechy programu ChomikBox

ChomikBox to program do tworzenia chomików wirtualnych. Głównymi funkcjami programu są tworzenie i przechowywanie chomików, przeszukiwanie ich za pomocą systemu wyszukiwania, tworzenie folderów i możliwość udostępniania plików innym użytkownikom. Program jest wyposażony w szereg przydatnych narzędzi do łatwego i szybkiego przeglądania chomików, takich jak zaznaczanie, kopiowanie, porównywanie, przesyłanie plików i drukowanie.

Jak obsługiwać program ChomikBox?

Program ChomikBox jest łatwy w obsłudze i ma intuicyjny interfejs użytkownika. Proces tworzenia chomika jest prosty i wymaga minimalnego wysiłku. Wystarczy kliknąć przycisk „Utwórz” i wprowadzić nazwę, a następnie zacząć tworzyć strukturę i wprowadzać dane. Poza tym program oferuje możliwość przechowywania i udostępniania plików w kilku różnych formatach, co pozwala na elastyczną organizację danych.

Obsługiwany system operacyjny

Program ChomikBox jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows 7, 8, 8.1 i 10.

Producent

Program ChomikBox został opracowany przez firmę Chomik Software Inc.

Licencja

Program ChomikBox jest dostępny w ramach licencji ChomikLicense, która oferuje szeroką gamę opcji w zakresie wykorzystania oprogramowania.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,