Atlantis Word Processor

.

Główne funkcje i cechy programu Atlantis Word Processor

Atlantis Word Processor to funkcjonalny program do tworzenia i edycji tekstu, który umożliwia przygotowanie dokumentu w prosty sposób. Program obsługuje szereg przydatnych funkcji, które ułatwiają tworzenie i edycję tekstu. Wśród nich wymienia się takie opcje, jak: narzędzia do formatowania tekstu, zakładki i sekcje, korekta pisowni, możliwość tworzenia i wstawiania tabel, pełna kompatybilność z najpopularniejszymi formatami tekstowymi oraz wiele innych.

Jak go obsługiwać?

Atlantis Word Processor jest łatwy w użyciu i intuicyjny, dzięki czemu można go obsługiwać bez wcześniejszego doświadczenia. Program posiada szereg wbudowanych funkcji i narzędzi, które pozwalają na szybkie i łatwe edytowanie tekstu. Podpowiedzi i szczegółowa dokumentacja pomogą użytkownikowi w prawidłowej obsłudze wszystkich funkcji programu.

Obsługiwany system operacyjny

Atlantis Word Processor jest kompatybilny z wersjami systemu Windows od 7 do 10. Jest również dostępny dla użytkowników systemów Linux i Mac OS.

Producent

Atlantis Word Processor jest produkowany przez firmę Rising Sun Solutions Inc., która oferuje wiele narzędzi do tworzenia i edycji tekstu.

Licencja

Atlantis Word Processor jest dostępny za darmo oraz za opłatą. Wersja darmowa dostarcza użytkownikowi wszystkich funkcji, ale nie ma do niej dostępu do materiałów pomocniczych. Za opłatą możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji programu, a także do materiałów pomocniczych.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,