PDF To WORD Converter

.

Główne funkcje i cechy programu: PDF To WORD Converter

PDF To WORD Converter to wielofunkcyjne narzędzie służące do konwersji plików PDF do formatu DOC lub RTF. Program jest łatwy w obsłudze i pozwala użytkownikom szybko i bezproblemowo konwertować pliki PDF do formatu Word. Konwerter oferuje wiele funkcji, które pozwalają zmieniać tekst, obrazy, czcionki, komentarze i tabele z plików PDF do Word, umożliwiając tworzenie wygodnych, edytowalnych dokumentów. Program umożliwia również konwertowanie kilku plików jednocześnie, a także obracanie, podkreślanie i wyrównywanie tekstu w konwertowanym dokumencie Word.

Jak go obsługiwać?

Obsługa PDF To WORD Converter jest bardzo prosta. Aby skonwertować pliki PDF do formatu Word, użytkownik musi po pierwsze pobrać i zainstalować program. Następnie użytkownicy muszą wybrać pliki PDF, które chcą konwertować, i wybrać lokalizację, w której plik Word ma zostać zapisany. Po wybraniu konwersji program przeniesie tekst, obrazy, czcionki i tabele do dokumentu Word. Użytkownicy mogą również skonfigurować ustawienia konwersji i wybrać preferowane opcje z zakładki Ustawienia.

Obsługiwany system operacyjny

PDF To WORD Converter jest kompatybilny ze wszystkimi współczesnymi systemami operacyjnymi, w tym z systemami Windows, macOS, iOS, Linux i Android. Program jest dostępny w wersji na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, a także jako rozszerzenie do przeglądarek.

Producent

PDF To WORD Converter jest produktem firmy Wondershare, międzynarodowego dostawcy oprogramowania do konwersji i edycji plików. Firma oferuje szeroką gamę oprogramowania do konwersji, w tym PDF To WORD Converter, który pomaga użytkownikom konwertować pliki PDF do formatu Word.

Licencja

PDF To WORD Converter jest dostępny na licencji, jednak firma oferuje także wersję próbną, która umożliwia użytkownikom wypróbowanie programu. Po zakupieniu programu użytkownicy otrzymują aktualizacje, wsparcie techniczne i wiele innych funkcji.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,