AnvSoft Movie DVD Maker

Główne funkcje i cechy programu AnvSoft Movie DVD Maker

Program AnvSoft Movie DVD Maker oferuje wiele przydatnych funkcji, aby pomóc użytkownikom stworzyć profesjonalnie wyglądające filmy witryny DVD. Przy użyciu tego programu możesz tworzyć filmy w wysokiej rozdzielczości, edytować sceny filmowe, tworzyć niestandardowe menu i napisy oraz dodać tło muzyczne.

Jak obsługiwać program AnvSoft Movie DVD Maker?

Program AnvSoft Movie DVD Maker jest prosty w obsłudze. Najpierw wybierz plik wideo, a następnie wybierz styl menu i napisy, które chcesz użyć. Następnie dołącz muzykę, aby dodać tło. Po tym, możesz już podzielić materiał na sceny, tworzyć listy wyświetlania i ustawiać kontrast, jasność i inne parametry w celu ułatwienia tworzenia własnych filmów DVD.

Obsługiwany system operacyjny programu AnvSoft Movie DVD Maker

Program AnvSoft Movie DVD Maker dostępny jest na komputery z systemem Windows: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP.

Producent programu AnvSoft Movie DVD Maker

Program AnvSoft Movie DVD Maker został stworzony przez firmę AnvSoft Inc. Firma działa na rynku od 2003 roku i specjalizuje się w tworzeniu przydatnych narzędzi multimedialnych do edycji i organizacji plików multimedialnych.

Licencja programu AnvSoft Movie DVD Maker

Program AnvSoft Movie DVD Maker jest dostępny w wersji próbnej. Dostarczana jest licencja użytkownika jednego komputera, która pozwala na zainstalowanie i korzystanie z programu na jednym komputerze.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,