Windows 10 Media Creation Tool

Główne funkcje i cechy programu

Narzędzie do tworzenia nośników multimedialnych Windows 10 (Windows 10 Media Creation Tool) pozwala użytkownikom na pobranie najnowszej wersji Windows 10 lub przejście do uaktualnienia systemu do nowszego systemu operacyjnego. Ponadto program umożliwia użytkownikom przywrócenie do wersji wcześniejszej systemu Windows za pomocą funkcji Ustawienia, a także tworzenie płyt instalacyjnych, ceramicznych i USB.

Jak go obsługiwać

Aby skorzystać z programu Windows 10 Media Creation Tool, należy pobrać plik instalacyjny z oficjalnej witryny Microsoft. Po zakończeniu pobierania uruchom plik instalacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować program. Następnie uruchom program, a na jego ekranie pojawi się łatwe w obsłudze menu. Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Obsługiwany system operacyjny

Windows 10 Media Creation Tool jest uruchamiany w systemie operacyjnym Windows 10 i pozwala użytkownikom tworzyć i aktualizować wersje systemu Windows 10 lub przywracać wcześniejsze wersje systemu Windows.

Producent

Windows 10 Media Creation Tool jest produktem opracowanym przez firmę Microsoft Corporation.

Licencja

Program Windows 10 Media Creation Tool jest dostarczany wraz z licencją „End User License Agreement”, która określa zasady i warunki korzystania z oprogramowania.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,