Tweaks.com Logon Changer

.

Tweaks.com Logon Changer jest narzędziem przeznaczonym do zmiany ekranu Logonu systemu Windows na zmienione obrazy i motywy. Program jest przeznaczony dla użytkowników Windows 7, 8, 8.1 i 10 i można go bardzo łatwo obsługiwać. Potrzebujesz tylko kliknąć przycisk Zastosuj, aby zmienić obraz logowania. Tweaks.com Logon Changer został opracowany przez firmę software Tweaks.com, a jego ogólnym celem jest ułatwienie użytkownikom tworzenia własnych obrazów logowania. Program umożliwia użytkownikowi wybór własnego obrazu i motywu, który będzie wyświetlany, gdy otworzą swój system Windows. Program jest całkowicie bezpłatny i pozwala użytkownikom zmienić wygląd ekranu logowania w dowolnym momencie.

Tweaks.com Logon Changer to bardzo przydatne narzędzie do zmiany ekranu Logonu systemu Windows na zmienione obrazy i motywy. Program został opracowany przez firmę software Tweaks.com i można go bardzo łatwo obsługiwać. Program jest całkowicie bezpłatny i pozwala użytkownikom wybierać własne obrazy i motywy do wyświetlania, gdy otworzą swój system Windows.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,