Total Commander

Główne funkcje i cechy programu

Total Commander to wieloplatformowy menedżer plików o szerokich możliwościach. Program umożliwia przeglądanie plików, wyszukiwanie, porządkowanie, kopiowanie, tworzenie archiwów, odczytywanie danych i modyfikację treści plików, a także zarządzanie zakładkami i ustawieniami.

Jak go obsługiwać

Total Commander wyposażony jest w łatwą i intuicyjną obsługę za pośrednictwem kursora myszy oraz przycisków klawiaturowych. Program oferuje wygodne narzędzia do wykonywania wszystkich podstawowych czynności. Przeglądanie plików odbywa się w dwóch oknach lub kartach.

Obsługiwany system operacyjny

Total Commander jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows, Linux, FreeBSD, OS/2 i DOS.

Producent

Total Commander jest produktem firmy Ghisler Software GmbH.

Licencja

Total Commander jest dostępny jako program komercyjny z licencją na zakup. Alternatywnie program jest dostępny bezpłatnie jako wersja demonstracyjna, jednak ma ona niektóre ograniczenia funkcjonalne.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,