Roboscan Internet Security Free

.

Główne funkcje i cechy programu

Roboscan Internet Security Free jest programem zabezpieczającym oferującym szereg funkcji, w tym skanowanie antywirusowe, ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, ochronę przed atakami przez sieci i szpiegami i kontrolę rodzicielską. Dodatkowo program oferuje nowe funkcje, takie jak monitorowanie logów systemowych, skanowanie dysku twardego, optymalizacja systemu i wykrywanie wycieków danych.

Jak go obsługiwać?

Roboscan Internet Security Free jest łatwy w użyciu i dostępny zarówno dla użytkowników zaawansowanych, jak i początkujących. Program można zainstalować i uruchomić w kilku prostych krokach. Użytkownicy mogą później dostosować ustawienia, wykonać skanowanie antywirusowe lub skonfigurować inne ustawienia, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Obsługiwany system operacyjny

Roboscan Internet Security Free obsługuje wszystkie wersje Windows od Windows XP do Windows 10.

Producent

Roboscan Internet Security Free jest produkowany przez firmę Trend Micro.

Licencja

Roboscan Internet Security Free jest bezpłatny i oferuje użytkownikom bezpłatną licencję podczas korzystania z programu.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,