Photo Album

Główne funkcje i cechy programu Photo Album

Photo Album to program służący do łatwego tworzenia i przechowywania albumów ze zdjęciami. Użytkownicy mogą używać go do łączenia wielu zdjęć w album, a także do tworzenia własnych animacji i albumów zdjęć za pomocą efektów specjalnych, pozwalających na stworzenie wyjątkowych albumów zdjęć. Program zapisuje również opisy do zdjęć i wyświetla miniaturki, które można łatwo przeglądać.

Jak obsługiwać Photo Album

Aby obsługiwać program Photo Album, należy najpierw pobrać go ze strony internetowej producenta. Następnie należy uruchomić program i wybrać katalog, w którym chcesz umieścić albumy ze zdjęciami. Od tego momentu możesz tworzyć albumy ze zdjęciami, dołączać je do albumu i tworzyć animacje, edytować miniaturki i po prostu przeglądać zdjęcia za pomocą albumu.

Obsługiwany system operacyjny Photo Album

Photo Album jest kompatybilny z systemami Windows 10, 8, 7, Vista i XP.

Producent Photo Album

Photo Album jest wytwarzany przez firmę PhotoSoft Ltd.

Licencja Photo Album

Photo Album jest bezpłatny do użytku domowego, ale do użytku komercyjnego wymagana jest licencja.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,