PDFMate Free PDF Merger

Główne funkcje i cechy programu

PDFMate Free PDF Merger to bezpłatny program do łączenia plików PDF w jeden plik. Oferuje szybki i łatwy sposób na połączenie plików PDF z intuicyjnym interfejsem użytkownika. Użytkownicy mogą przeglądać i wybierać łączone pliki PDF, dodawać lub usuwać pliki bezpośrednio w interfejsie programu. Przeciąganie i upuszczanie plików jest również dostępne, dzięki czemu można łatwo dodać pliki PDF do programu. Bezpośrednio w programie można również wybrać wyjściowy format pliku PDF.

Jak go obsługiwać?

Obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. Użytkownicy mogą obsługiwać program za pomocą jednego przycisku. Aby połączyć wiele plików PDF w jeden plik, wystarczy wybrać źródła plików, kliknąć przycisk „Uruchom” i wybrać wyjściowy format pliku PDF. Program umożliwia również przeciąganie i upuszczanie w wielu plikach, co pozwala użytkownikom dodawać i usuwać pliki PDF bezpośrednio w interfejsie programu.

Obsługiwany system operacyjny

PDFMate Free PDF Merger jest kompatybilny z systemem Windows (obecnie w wersji 10, 8, 7, Vista i XP). Program jest oferowany w wersji dla komputerów stacjonarnych i laptopów.

Producent

PDFMate Free PDF Merger został opracowany i opublikowany przez firmę Anvsoft Inc. Firma jest znana na świecie za oprogramowanie do tworzenia, konwersji i udostępniania plików PDF w różnych formatach.

Licencja

PDFMate Free PDF Merger jest dostępny jako bezpłatny program do użytku osobistego. Firma Anvsoft Inc. oferuje również wersję commercial dla klientów biznesowych, którym oferuje kompleksową obsługę związaną z programem.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,