Łatwe Do śledzenia Pomysły Na Temat Projektowania Stron Internetowych, Które Naprawdę Ci Pomogą

Wiele osób tworzyć własne strony internetowe, a niektóre wybrać niewłaściwy typ czcionki. Upewnij się, że czcionki działają dobrze dla wszystkich czytelników. Ten artykuł pomoże Ci w tym i wielu innych poradach projektowych, które pomogą Ci stworzyć świetną witrynę.

Mądrze wybierz schemat kolorów. Tekst powinien pozostać głównym przedmiotem uwagi i powinien być łatwy do odczytania. Istnieją dane, które pokazują, że ludzie mają łatwiejszy czas czytania ciemnego tekstu na jasnym tle. Przeciwieństwo jest nadal czytelne, ale nie optymalne. Jeśli masz wątpliwości co do swojej kolorystyki, uruchom ją przez kilka osób i zobacz, co o tym sądzą.

Umieść element do wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy mogą wyszukiwać to, co znajduje się w Twojej witrynie. Gdy użytkownik chce znaleźć coś konkretnie, natychmiast poszuka narzędzia wyszukiwania. Jeśli ta opcja jest niedostępna, mogą opuścić witrynę dla tej, która umożliwia wyszukiwanie. Umieść go w prawym górnym rogu strony, ponieważ jest to jedno z pierwszych miejsc, w których ludzie zwykle ich szukają.

Korzystaj z tylu skrótów, ile możesz. Istnieje wiele skrótów strony projektu, dzięki czemu można zaoszczędzić czas. Możesz nawet nauczyć się kodów HTML, które pozwolą na szybkie zmiany na wszystkich stronach bez konieczności przerobić je jeden po drugim.

Nie działa z wyskakujących okienkach. Twoi klienci nie będą nienawidzić zalanych wyskakuwanymi reklamami. Będą one znacznie bardziej prawdopodobne, aby opuścić witrynę z irytacji, jeśli mają do czynienia z pop-upy. Trzymaj się z dala od irytujących reklam, aby upewnić się, że twoi klienci wrócą ponownie. Jeśli twój webhost umieszcza własne reklamy popup na swojej stronie internetowej, nadszedł czas, aby zmienić swój hosting.

Twoje treści powinny być przydatne i interesujące. Chociaż wygląd projektu jest ważny, zawartość jest tym, co sprawia, że odwiedzający wracają do Twojej witryny. Odwiedzający są bardziej jak powrót do strony internetowej, która oferuje przydatne, istotne informacje.

Podczas projektowania witryny ważne są obciążenia warunkowe i niezależne strony CSS. Możesz wykonać konserwację i testowanie znacznie szybciej i łatwiej, jeśli te rzeczy są na miejscu. Wszystkie strony internetowe będą musiały być utrzymywane, a to pomoże ułatwić zmianę rzeczy.

Nie czuję się zmuszony do wypełnienia każdego cala ekranu elementami projektu. Korzystanie ze wszystkich pikseli w witrynie może sprawić, że Twoja witryna będzie wydawać się przytłaczająca i zaśmiecona. Osoby odwiedzające Twoją witrynę zostaną faktycznie zwolnione z dodatkowej przestrzeni i nie czując przytłaczające. Można by się zdziwić, jak puste miejsce może być często tak cenione jak zawartość.

Aby dokładnie ocenić swoje umiejętności projektowania stron internetowych, warto zacząć od małych, prostych stron internetowych, na których twoje sukcesy i niedociągnięcia będą łatwe do wykrycia. Chcesz zacząć od może kilku stron, które są podstawowe tylko z informacjami i tekstem, i zobaczyć, jak się stamtąd czujesz.

Pamiętaj, że projektowanie witryny nie musi być kosztowne. Dla każdego użytecznego, popularnego i drogiego produktu do projektowania stron internetowych, istnieje inny równie przydatny i popularny produkt, który jest znacznie tańszy. Czasami wolne i otwarte źródła oprogramowania do projektowania stron internetowych, daje bardzo podobne wyniki. Biorąc oprogramowanie open source zanurzyć może zdecydowanie utrzymać koszty w ryzach.

Dobrze jest, aby nowy użytkownik wypełnić CAPTCHA, gdy rejestruje się dla Ciebie miejscu, ale po tym, nie powinien zobaczyć innego CAPTCHA. Captchas może wyzwolić negatywną odpowiedź od widza, gdy sprawia, że wykonują zadanie tylko po to, aby mogli wyświetlić podstawową stronę sieci Web. Z wyjątkiem oddanych członków, większość ludzi prawdopodobnie opuści witrynę i poszuka gdzie indziej.

Wykonaj powtarzające się testy w witrynie, aby upewnić się, że działa po osiągnięciu każdego kamienia milowego rozwoju. Za każdym razem, gdy dokonujesz zmiany, neutralny widz powinien dać ci swoją opinię. Może to nie mieć znaczenia dla Ciebie, jeśli demonstracja produktu trwa 10 sekund, ale twoi goście mogą myśleć inaczej. Ważne jest, aby zawsze uzyskać radę innych.

Nie marnuj pieniędzy na literaturę projektowania stron internetowych. To nie jest do końca zła inwestycja. W wielu czasopismach i książkach na rynku znajdują się pomocne informacje. Jednak możesz uzyskać te same informacje za darmo. Kosztowne książki nie zawierają żadnych informacji, których nie można znaleźć gdzie indziej za darmo.

Podczas tworzenia podobnych stron użyj funkcji kopiowania i wklejania, aby przyspieszyć proces. Zamiast przepisywać nowy kod dla każdej strony, po prostu skopiuj główną sekcję kodu z pierwszej strony. Następnie można użyć tego jako podstawy dla następnych stron, w razie potrzeby wsząkając drobne zmiany. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Świat technologii szybko się rozwija, co sprawia, że bardzo ważne jest, aby nadal być wykształconym na temat projektowania stron internetowych. Dni ustnie i marketingu drukowanego minęły, a odnosząca sukcesy firma zależy od ich strony internetowej, aby zidentyfikować, kim są. Oznacza to, że możesz przekształcić całą wiedzę, którą dzisiaj zdobędziesz, w lukratywną karierę, jeśli chcesz.

Podczas tworzenia witryny zajrzyj na różne strony internetowe. Inspirację znajdziesz we wszystkim, od projektów artystycznych po czasopisma i telewizję. Pozostań na poszukiwania nowych pomysłów, które zainspirują Cię do dodawania unikalnych funkcji do witryny, które odwiedzający znajdą przyjemne i pomocne.

Twoja strona powinna mieć favicon. Te małe obrazy pojawiają się obok linku do Twojej witryny, jeśli odwiedzający zdecydują się na zakładkę. Jeśli twój favicon jest charakterystyczny i niezapomniany, link do Twojej witryny będzie wyróżniał się na listach zakładek odwiedzających. Poświęć trochę czasu, aby utworzyć favicon, który odzwierciedla motyw witryny i odzwierciedla logo.

Sprawdź, czy chcesz, aby sprawdzić, czy chcesz, aby śmy 100 raz 000, są na sprzedaż. Znajdziesz tu wiele wspaniałych nazw domen, które nie są już używane i dostępne dla Ciebie.

Może się to wydawać proste, ale logo, które umieszczasz na swojej stronie, będzie miało duży wpływ na ogólną wydajność twojej witryny. Musisz upewnić się, że pokazuje, co możesz zrobić, jednocześnie oddzielając cię od ludzi, z których rywalizujesz. Jeśli masz trudności z zaprojektowaniem dobrego, zatrudnij kogoś, kto wymyśli dla Ciebie projekt.

Wiele osób podchodzi do projektowania witryn bez uczenia się odpowiedniej wiedzy, aby odnieść sukces. Skorzystaj z powyższej porady, aby stworzyć czytelną stronę internetową.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,