DesktopCal

.

Główne funkcje i cechy programu DesktopCal

DesktopCal to bezpłatny program do efektywnego zarządzania zadaniami i zdarzeniami. Jego głównymi cechami są: szczegółowe określanie terminów, tworzenie list zadań, przypominanie o zadaniach, organizowanie spotkań, możliwość przypinania zadań, wbudowany kalendarza z możliwością ustawiania wyświetlania w określonym dniu i godzinie.

Jak obsługiwać program DesktopCal

Aby skorzystać z programu DesktopCal, należy najpierw pobrać go na urządzenie. Instalacja jest szybka i nie wymaga szczegółowych nastaw. Po zainstalowaniu DesktopCal można uruchomić i korzystać z wbudowanych opcji – tworzenia list zadań, ustawiania przypomnień o zadaniach, wyświetlania kalendarza, ustawiania terminów.

Obsługiwany system operacyjny

DesktopCal jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows i MacOS. Niestety na chwilę obecną nie działa na systemach Linux.

Producent

DesktopCal to produkt firmy SoftInform. Jest to międzynarodowa firma założona w roku 1990, która specjalizuje się w tworzeniu programów do zarządzania zadaniami.

Licencja

DesktopCal jest darmowy, ale podlega licencji GNU General Public License. Oznacza to, że jeśli masz jakiekolwiek sugestie lub poprawki dla programu, możesz je wprowadzić po uzyskaniu odpowiedniego pozwolenia.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,