Desktop iCalendar Lite

Główne funkcje i cechy programu Desktop iCalendar Lite

Desktop iCalendar Lite to wersja darmowa programu Desktop całodobowy, który umożliwia użytkownikom tworzenie i zarządzanie kalendarzem z poziomu ich pulpitu. Oferuje zarządzanie kalendarzami, wyszukiwanie i udostępnianie istniejących kalendarzy, synchronizowanie kalendarzy oraz ustawienia powiadomień przypominających o wydarzeniach. Aplikacja umożliwia też rozbudowane opcje personalizacji, takie jak różnorodne motywy, szablony, ikony i wiele więcej.

Jak obsługiwać Desktop iCalendar Lite

Obsługa programu Desktop iCalendar Lite jest prosta i intuicyjna. Aby zacząć tworzyć i zarządzać kalendarzem, użytkownik musi zainstalować aplikację i zalogować się do niej. Po zalogowaniu, można utworzyć nowy kalendarz, korzystając z pozostałych opcji. Po utworzeniu kalendarza można je dalej edytować i rozszerzać, aby lepiej dopasować je do potrzeb użytkownika.

Obsługiwany system operacyjny

Desktop iCalendar Lite jest dostępny dla systemu operacyjnego Windows.

Producent

Desktop iCalendar Lite jest wytwarzany przez firmę Desksware.

Licencja

Desktop iCalendar Lite jest dostępny jako aplikacja freeware, oznacza to, że można go używać bezpłatnie.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,