DesignPro

.

Główne funkcje i cechy programu DesignPro

DesignPro to program do tworzenia grafiki i animacji 3D. Oferuje bogaty zestaw narzędzi do projektowania oraz stosowanie obiektowych narzędzi do obróbki graficznej. Zawiera również narzędzie do projektowania tekstur i tekstu. DesignPro pozwala tworzyć modele i postacie 3D, a także umożliwia zapisanie projektów zarówno w formacie modelowania 3D, jak i w w wielu innych formatach.

Jak obsługiwać DesignPro?

DesignPro jest łatwy w obsłudze i dostosowany do potrzeb użytkownika. Użytkownicy mogą wybrać spośród szerokiego wyboru funkcji i narzędzi oraz dostosować i dopasować właściwości do własnych potrzeb. Program oferuje również scenę i środowisko do tworzenia cyfrowych obrazów 3D, a także funkcje edycji, realistyczne efekty oraz narzędzia do tworzenia animacji 3D.

Obsługiwany system operacyjny DesignPro

DesignPro jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows i Mac.

Producent DesignPro

DesignPro został stworzony przez firmę Corel Corporation.

Licencja DesignPro

DesignPro jest programem shareware dostępnym za niewielką opłatą.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,