ComicRack

Główne funkcje i cechy programu

ComicRack to nowatorski i potężny program, który pozwala na katalogowanie, czytanie, oglądanie i organizowanie komiksów. Program jest wysoce wszechstronny i oferuje szeroki wybór funkcji, które umożliwiają użytkownikom szybki dostęp i przeglądanie swoich komiksów. Główne cechy programu to: narzędzia edycji, zestaw narzędzi i wtyczek wspomagających pracę, opcje przeglądania treści, wsparcie dla Zooma i dwukierunkowego wyszukiwania.

Jak go obsługiwać?

ComicRack jest bardzo prosty w użyciu. Po zainstalowaniu programu i zalogowaniu się użytkownik może zacząć korzystać z wszystkich jego funkcji. Po uruchomieniu programu użytkownik może wybrać źródło, z którego chce importować swoje komiksy. Następnie użytkownik może rozpocząć przeglądanie biblioteki komiksów, przeglądanie i korzystanie z narzędzi edycji, wsparcia dla Zooma i dwukierunkowego wyszukiwania.

Obsługiwany system operacyjny

ComicRack jest dostępny dla systemu Windows, Apple Mac, iOS i Android. Program posiada szeroki wybór wsparcia dla wersji systemu Windows i Apple Mac. Użytkownicy systemu Android i iOS mogą również korzystać z programu, ponieważ został specjalnie zoptymalizowany do systemów mobilnych.

Producent

ComicRack jest oprogramowaniem tworzonym przez firmę cyfrową Cynapse, z siedzibą w Indiach. Cynapse to firma technologiczna, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania komputerowego opartego na chmurze. Firma specjalizuje się również w tworzeniu aplikacji mobilnych i systemów automatyzacji procesów biznesowych.

Licencja

ComicRack jest darmowy dla użytkowników jednostkowych. Firma Cynapse udostępnia również licencje na komercyjne wykorzystanie i zakup oprogramowania ComicRack. Licencja zapewnia użytkownikom dostęp do większości funkcji programu – z zastrzeżeniem licencjonowania.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,