AutoMapa

Główne funkcje i cechy programu AutoMapa

AutoMapa to wiodąca aplikacja nawigacyjna na polskim rynku. Posiada szereg przydatnych funkcji i cech, tj. wyszukiwanie adresów, tras i punktów POI, śledzenie tras, wizualizacja trasy na mapie, informacje o stacjach paliw i parkingach, nawigację głosową. AutoMapa oferuje także wiele wariantów planowania trasy, urządzenia nawigacyjne, a nawet aplikację mobilną.

Jak obsługiwać program AutoMapa?

AutoMapa jest bardzo łatwa w obsłudze. Użytkownik może w prosty sposób wykonywać podstawowe operacje korzystając z menu, paska narzędzi i mapy. Na liście wyboru znajdują się wszystkie dostępne funkcje, takie jak wyszukiwanie adresów, planowanie trasy, informacje o stacjach paliw i parkingach, a nawet śledzenie trasy. Aplikacja posiada wiele przyjaznych dla użytkownika narzędzi, aby ułatwić jej obsługę i korzystanie z programu.

Obsługiwany system operacyjny programu AutoMapa

AutoMapa jest dostępna dla systemów operacyjnych Windows na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Producent programu AutoMapa

AutoMapa jest wytwarzana przez firmę AutoMapa Sp. z o.o., która została założona w 2008 roku. Firma dostarcza pokrycie nawigacyjne dla całej Europy wraz z wyjątkowym podkładem danych i funkcjami.

Licencja programu AutoMapa

Program AutoMapa jest udostępniany na licencji freemium. Jest dostępny jako bezpłatny program o ograniczonych funkcjach, a także jako wersja płatna z pełnym zestawem funkcji.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,