AdFender

Główne funkcje i cechy programu AdFender

AdFender jest potężnym narzędziem filtrowania Internetu i umożliwia ochronę komputera przed niebezpiecznymi treściami. Program oferuje ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, zwiększa szybkość połączenia internetowego, blokuje reklamy i wspomaga chronienie prywatności użytkowników.

Jak obsługiwać program AdFender?

AdFender jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy pobrać i zainstalować program. Następnie program będzie działał w tle w systemie i można go aktywować lub wyłączyć za pomocą jednego kliknięcia. Użytkownicy mogą również konfigurować filtrację dostosowaną do własnych potrzeb.

Obsługiwany system operacyjny

AdFender działa na najnowszych systemach operacyjnych Windows (Vista, 7, 8, 8.1, 10).

Producent

AdFender jest produktem firmy CynerTech Corporation.

Licencja

AdFender jest licencjonowany na użytkownika, co oznacza, że może on wykorzystywać je do użytku cyfrowego i na dowolnym komputerze.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,