Adaware Antivirus Free

Główne funkcje i cechy programu

Adaware Antivirus Free to bezpłatny program antywirusowy oferujący kompleksową ochronę przed zagrożeniami internetowymi. Główne funkcje i cechy programu obejmują skanowanie w czasie rzeczywistym, zabezpieczanie poczty e-mail, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania oraz ochronę przed phishingiem i atakami ransomware.

Jak go obsługiwać?

Obsługa programu Adaware Antivirus Free jest prosta i intuicyjna. Wystarczy pobrać i zainstalować oprogramowanie, a następnie uruchomić główny panel programu. Z panelu można wykonywać wszystkie funkcje, takie jak skanowanie, ochrona antywirusowa, ochrona przeglądarek itp.

Obsługiwany system operacyjny

Adaware Antivirus Free jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 7, 8 i 10.

Producent

Adaware Antivirus Free jest wytwarzany przez firmę Adaware, która specjalizuje się w produkcji oprogramowania antywirusowego.

Licencja

Obsługa programu Adaware Antivirus Free jest objęta bezpłatną licencją. Użytkownicy mają dostęp do wszystkich funkcji i usług programu bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,