6 programów do usuwania duplikatów plików

Chciałbym polecić kilka programów w wersji portable do usuwania zduplikowanych plików. Właśnie miałem okazje „odświeżyć” ten temat przy wykorzystaniu ponad 10tys plików .jpg i .png. Ja z pośród tych wszystkich korzystam z trzech: AntiTwin, DupKiller, CloneSpy

 1. AllDup
 2. CloneSpy
 3. DupFiles
 4. DupKiller
 5. Easy Duplicate Finder
 6. AntiTwin

Polecam szukanie w następującej kolejności:
1. Po nazwach plików = 100% dopasowanie a następnie z mniejszym np. >50%
2. Po rozmiarze plików
3. Po dopasowaniu zawartości np. >60%

 

clonespy

dupkiller

easydupfider

twin

 • Sebastien Gandon

  Do uzupełnienia listy dodam program Duplicate Media Finder http://duplicate-media-finder.kdo-rg.com który odszukuje nie tylko wszystkie pliki identyczne, ale również pliki podobne typu media (obraz/audio/wideo).
  DMF wyszukuje podobne zdjęcia, pliki muzyczne i pliki wideo nagrane w różnych formatach. Jest to jedyny program mogący jednocześnie porównywać zdjęcia, muzykę i filmy. Rezultaty poszukiwań pokazuje w formie miniaturek Windows. DMF wykorzystuje nowe procesory multi-core. Posiada pamięć podręczną umożliwiającą mu niebywałą szybkość. Jest polskim programem dostępnym również po polsku.

  • Wojtas4678

   Hej.
   Właśnie szukałem takiego programu i chyba majlepszy z nich (dodany w komentażach) to tan duplicate media finder. Pierw przetestowałem inne ale ten naprawdę przypadł mi do gustu.Naprawdę jest zdolny do tego co o nim jest napisane.